post

توکلی: برگزاری لیگ ایران مثل جام جهانی، عالی است!

توکلی: برگزاری لیگ ایران مثل جام جهانی، عالی است!

شاهین توکلی هافبک تیم ماشین سازی می‌گوید که آن ها حریف قدرتمندی مقابل پرسپولیس خواهند بود.

به گزارش ورزش سه، شاهین توکلی هافبک تیم ماشین سازی که در بازی با نفت مسجدسلیمان محروم بود، در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به دیدار مقابل پرسپولیس گفت: بازی خیلی سختی است و پرسپولیس تیم آماده ای است و نتایجی که گرفته هم این را نشان میدهد. اما با تغییرات در کادرفنی انگیزه ما بالاتر رفته و تلاش می‌کنیم تا برای این بازی آماده شویم.

او در مورد نتایج ضعیف ماشین سازی و این که باوجود شکست های متوالی پایین تر نرفتند، توضیح داد: یکی از دلایل این که پایین تر نرفتیم که نتایج درخشان نیم فصل اول بود اما یک سری اتفاقات مثل بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی و عدم تقویت تیم در نیم فصل به همراه بدشانسی های عجیب باعث شد تا نتایج ضعیفی را بگیریم اما تلاش می‌کنیم تا روند را تغییر دهیم.

توکلی در مورد رعایت پروتکل ها عنوان کرد: تیم ما باتوجه به سطح امکاناتی که دارد، پروتکل ها را رعایت می‌کند. مثلاً پروازهای ما اختصاصی هستند، با دو اتوبوس به استادیوم می‌رویم و… اما بیماری کرونا به شدت فراگیر شده و با این حال خود من هم نگران هستم.

وی در خصوص پیشنهاد ورزش سه برای برگزاری بازی ها به شکل تورنمنت اظهار داشت: پیشنهاد خیلی خوبی است و امیدوارم مورد قبول قرار گیرد. اگر اینطور باشد خطر سفر و حضور در فرودگاه وجود نخواهد داشت و ابتلا بسیار کمتر خواهد شد امیدوارم مسئولان با این پیشنهاد موافقت کنند.

هافبک تیم ماشین سازی در پایان با اشاره به حساسیت بازی با پرسپولیس گفت: دیدار مقابل پرسپولیس و استقلال همیشه جذابیت های خود را دارد و ما هم تلاش میکنیم تا خودمان را نشان دهیم. بدون شک این بازی ها اهمیت زیادی دارند و من هم خوب تمرین کرده‌ام را در برابر پرسپولیس نمایش درخشانی داشته باشم.