post

علیزاده: پرسپولیس فینالیست آسیاست و کارمان سخت است

علیزاده: پرسپولیس فینالیست آسیاست و کارمان سخت است

هافبک گل گهر سیرجان مدعی است که تیمش کار سختی تا پایان دیدارهای نیم فصل پیش رو خواهد داشت و مهمترین بازی آنها جدال با پرسپولیس به عنوان آخرین فینالیست آسیا خواهد بود.

به گزارش “ورزش سه”، علیرضا علیزاده در خصوص بازی تیمش با نفت مسجد سلیمان گفت: دلیلش را نمی‌دانم اما به نظر من زیاد بازی جالبی از آب در نیامد. ولی تیم ما آن نمایشی که هر هفته داشت را نتوانست در این بازی ارائه دهد. ولی با این حال باز می‌توانستیم در روز بد خود برنده این دیدار باشیم و بتوانیم با 3 امتیاز از بازی خارج شویم. نفت مسجد سلیمان نیز یک تیم دونده و جوان است و امسال آقای حسینی تیم خوبی را جمع کرده است. این تیم نتایج قابل قبولی نیز گرفته با پرسپولیس و استقلال مساوی کردند و موفق شدند فولاد و سپاهان را شکست دهند.

وی در مورد عدم نتیجه‌گیری این تیم همانند ابتدای فصل گفت: ما از نظر هجومی و بازی مالکانه درست مثل اول فصل بازی می‌کنیم ولی از لحاظ نتیجه گیری در این هفته های اخیر بدشناس بودیم و نتوانستیم خوب عمل کنیم تا نتایج لازم را کسب کنیم و همچنین در برخی از بازی‌ها نیز داوری کاملا به ضرر ما بود تا در کنار بدشانسی‌های ما باعث شود نتوانیم نتیجه لازم را کسب کنیم.

وی درخصوص تجربه کار با امیر قلعه نویی گفت: امیر قلعه نویی نیاز به تعریف کردن ندارد. ایشان با اختلاف پرافتخارترین سرمربی لیگ هستند و کار کردن با ایشان به نظرم هم خیلی سخت است و هم لذت بخش و خیلی چیزها می‌تواند به بازیکنانی که با آنها کار می‌کند می‌تواند اضافه کند. من درا ین چند ماهی که با ایشان کار کردم چیزهای زیاد به فوتبالم اضافه شد. ایشان در مسائل فنی بسیار ریزبین هستند و مشکلات بازیکنان را به آنها گوشزد می‌کند. تاحدودی با تفکر و سبک ایشان توانسته ایم هماهنگ شویم ما با توجه به تفکر بزرگ این مربی خیلی راه داریم تا بتوانیم به ذهنیت ایشان نزدیک شویم.

هافبگ گل گهر در مورد بازی هفته آینده این تیم با نساجی گفت: نساجی در چند هفته  اخیر بازی‌های خوبی از خود به نمایش گذاشته است اما کمی بدشانس بودند. این هفته بازی در چمن مصنوعی قائمشهر کار را برای هر یک از دو تیم سخت خواهد کرد و برای ما سخت تر خواهد بود چرا که ما فوتبال خود را روی زمین ارائه می‌دهیم. امیدوارم بتوانیم با دست پر از قائمشهر برگردیم

وی در ادامه درباره تقابل با پرسپولیس گفت: پرسپولیس در این چند سال اخیر نشان داده است یکی از بهترین تیم‌های ایران است و دو دوره به فینال لیگ قهرمانان آسیا صعود کرده و قطعا بازی سختی با این تیم در سیرجان خواهیم داشت. گل گهر با حضور امیرخان تفکر فوق العاده هجومی دارد و در تمامی بازی ها برای برد وارد میدان می‌شویم. امیدوارم در این بازی سخت نیز دست پر از میدان خارج شویم.

وی در پایان در خصوص آینده گل گهر در لیگ بیستم گفت: امتیازات تیم ها خیلی نزدیک بهم است و با یک برد یک تیم می‌تواند در جدول 2 یا 3 پله صعود کند و با یک باخت 4 تا 5 پله به رتبه های پایین تر سقوط می‌کند. امسال خیلی لیگ سخت و فشرده ای داریم تیم ها همه خوب کار کردند و از هم امتیاز گرفتند. مطمئن باشید با توجه به سبک بازی که ارائه می‌دهیم به روزهای خوب خود باز خواهیم گشت و ان شاالله بتوانیم سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را در فصل جدید کسب کنیم.