post

بادامکی: پرسپولیسی‌ها اشک انصاریان را درآوردند

بادامکی: پرسپولیسی‌ها اشک انصاریان را درآوردند

هافبک اسبق پرسپولیس و سرپرست کنونی شهرخودرو خاطره جالبی از علی انصاریان می‌گوید و مدعی است وقتی او با پیراهن استقلال برابر پرسپولیس قرار گرفت، هواداران این تیم با تشویق او شوکه‌اش کردند تا اشکش در بیاید.

به گزارش “ورزش سه”، روز گذشته احسان اصولی رئیس هیات فوتبال استان خراسان رضوی در تمرینات شهرخورو حضور پیدا کرد و با اعضای کادر فنی و بازیکنان این تیم صحبت کرد. حسین بادامکی سرپرست این تیم در خصوص این دیدار گفت:  بالاخره با توجه به شرایطی که تیم دارد و با توجه به اینکه شهرخودرو تنها نماینده مشهد در لیگ برتر است مسئولین استانی نیز باید به تیم کمک کنند که خدای نکرده تیم متضرر نشود. از همین آقای احسان اصولی رئیس هیات فوتبال استان خراسان رضوی و دوستان در تمرینات تیم حضور پیدا کردند و با بچه های تیم و اعضای کادرفنی صحبت کردند.

وی در مورد حواشی ایجاد شده در کادر مدیریت شهرخودرو و تاثیر آن روی بازیکنان این تیم، بیان کرد: قطعا این حواشی روی تیم و بازیکنان تاثیر خواهد گذاشت . اما من فکر می‌کنم روز بازی با مس رفسنجان روز بد تیم ما نیز بود و در یک فصل این اتفاقات پیش می‌آید که یک تیم روز بدی را پشت سر بگذارد. اما در هر صورت حواشی ایجاد شده روی نتیجه یک تیم تاثیر خود را خواهد گذاشت.

بادامکی در مورد شایعات مربوط جدایی امین ‌قاسمی نژاد و فرشاد فرجی در نقل وانتقالات زمستانی، گفت: تمام تلاش مدیریت و کادرفنی در راستای حفظ شاکله تیم است و ما به دنبال آن هستیم تا بازیکنان خود را حفظ کنیم و در کنار آنها چند بازیکن خوب را برای تقویت تیم به جمعمان اضافه کنیم. ولی برخی اتفاقات در باشگاه می‌افتد که دست افراد نیست اما ان‌شاالله با تلاش‌های که می‌شود اتفاقات بدی نیافتند و بازیکنی از تیم جدا نشود.