post

لمپارد: از درخشش تامی آبراهام خوشحالم

لمپارد: از درخشش تامی آبراهام خوشحالم

فرانک لمپارد سرمربی چلسی بعد از پیروزی 3-2 تیمش مقابل کریستال پالاس به ستایش از ستاره جوان تیمش تامی آبراهام پرداخت که در این بازی موفق به گلزنی شد.

به گزارش “ورزش سه”، گل پیروزی‌بخش و تعین‌کننده تامی آبراهام ستاره جوان چلسی در جریان دیدار دیروز این تیم مقابل کریستال پالاس که به پیروزی 3-2 شاگردان لمپارد انجامید باعث شد سرمربی چلسی در پایان بازی از آبراهام تمجید کرده و ابراز امیدواری کند که این گل بتواند اعتماد به نفس آبراهام را بالا برده و باعث عملکرد بهتر او در بازی‌های آینده شود.

این در حالی است که پیش از بازی دیروز آبراهام با انتقادهای زیادی همراه بود و منتقدین می‌گفتند عملکرد ضعیف او در ماه‌های اخیر با توجه به حضور تیمو ورنر در ترکیب چلسی از فصل آینده باعث شده آبراهام در برنامه‌های بلند مدت فرانک لمپارد جایگاهی نداشته باشد.

اما لمپارد بعد از بازی دیروز و گل تعیین‌کننده آبراهام در گفتگو با خبرنگاران از او تمجید کرد و گفت:” این گل برای تامی خیلی مهم است چون او مدتها است تشنه گلزنی است. او مدتی بود گل نزده بود. این گل اعتماد به نفس او را بالا می‌برد و این برای من اتفاق خوبی است. چون آمادگی او باعث می‌شود گزینه‌های بیشتری در اختیار داشته باشم”.

سرمربی چلسی در ادامه گفت:” آبراهام اواخر بازی به میدان رفت و گل پیروزی‌بخش ما را زد. من از عملکرد فعلی مهاجمینم راضی هستم”.