پیروزی خانگی منچسترسیتی مقابل وستهام

پیروزی خانگی منچسترسیتی مقابل وستهام

منچسترسیتی در دیداری عقب افتاده موفق شد در خانه مقابل وستهام به پیروزی 2-0 دست پیدا کند.

به گزارش “ورزش سه”، این دیدار قرار بود 10 روز پیش برگزار شود اما به دلیل شرایط جوی لغو شد و در نهایت امشب شاگردان گواردیولا توانستند با دو گل حریف را شکست بدهند.

سیتی بازی را هجومی آغاز کرد و در همان 10 دقیقه ابتدایی صاحب دو موقعیت خوب شدند اما نتوانستد از آنها استفاده کنند. حملات این تیم سرانجام در دقیقه 30 نتیجه داد و رودری دروازه وستهام را باز کرد. روی یک ضربه کرنر بود که توپ با ضربه دیوپ به مقابل دروازه وستهام رفت و رودری با یک ضربه بغل پا کار را تمام کرد.

این نتیجه تا دقیقه 62 پا بر جا بود تا اینکه کوین دی بروین اختلاف را به دو گل افزایش داد. روی همکاری با برناردو سیلوا بود که ستاره بلژیکی در زاویه ای نه چندان مناسب صاحب موقعیت شد و با یک ضربه دقیق، حساب کار را 2-0 کرد.

بعد از این گل بازیکنان میهمان برای دقایقی توپ و میدان را در اختیار گرفتند اما در ادامه باز هم بازیکنان سیتی بر بازی مسلط شدند اما در نهایت توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و بازی با همان دو گل به سود سیتی به پایان رسید. با این پیروزی سیتی 54 امتیازی شد و فاصله اش با لسترسیتی، تیم دوم جدول را به 4 امتیاز افزایش داد.

پیروزی خانگی منچسترسیتی مقابل وستهام

پیروزی خانگی منچسترسیتی مقابل وستهام