آرتتا و هیجان زدگی بابت اولین حضور در رقابت اروپایی

آرتتا و هیجان زدگی بابت اولین حضور در رقابت اروپایی

میکل آرتتا، سرمربی آرسنال، معتقد است که تیمش در بازی فردا برابر المپیاکوس کار دشواری خواهد داشت.

به گزارش “ورزش سه”، آرسنال فردا شب از سری مسابقات مرحله یک شانزدهم نهایی رقابت های لیگ اروپا به مصاف المپیاکوس خواهد رفت. این دیدار اولین تجربه اروپایی میکل آرتتا به عنوان سرمربی توپچی ها محسوب می شود. آرسنال در ابتدای هفته برابر نیوکسل به یک پیروزی پرگل دست یافت و حالا با روحیه ای مناسب پا به دیدار فردا شب برابر المپیاکوس خواهد گذاشت.

میکل آرتتا

میکل آرتتا

میکل آرتتا دقایقی پیش در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی تیمش برابر المپیاکوس گفت: ” به طور کلی فکر می‌کنم که المپیاکوس همیشه رویکرد ثابتی دارد و با طراوت خاصی فوتبال بازی می‌کند. آنها تیمی نیستند که بازی خود را بر اساس عملکرد حریف تنظیم کنند و این همان چیزی است که من آن را خیلی دوست دارم.

ما اخیر ۱۵ روز استراحت کرده ایم و در این بین تنها در یک بازی به میدان رفتیم. این موضوع باعث می شود که فردا تیمی را به زمین بفرستم که از دید من بهترین است

آرتتا در باره اولین حضور خود روی نیمکت آرسنال در یک رقابت اروپایی نیز گفت: ” من از این اتفاق بسیار هیجان زده هستم. با این وجود چند بازی المپیاکوس را تماشا کرده ام و می دانم که آنها در رقابت های داخلی شان فوق العاده هستند بنابراین باید عملکرد کم نقص در برابر آنها داشته باشیم.

ما در عرض دو روز ۴ بازی انجام خواهیم داد اما با این وجود سعی می کنیم سفر های مان به نحوی باشد که بازیکنان به خوبی ریکاوری کنند.”