post

پوچتینو: بردن چنین بازی‌هایی برای همه مهم است

پوچتینو: بردن چنین بازی‌هایی برای همه مهم است

شب گذشته PSG موفق شد با گل های کیلیان امباپه و مائورو ایکاردی تیم بحران زده مارسی را شکست دهد.

به گزارش “ورزش سه”، پس از پیروزی 2-0 برابر مارسی در هفته بیست و چهارم لیگ یک فرانسه، مائوریسیو پوچتینو، سرمربی PSG، از عملکرد بازیکنان خود ابراز رضایت کرد.

پوچتینو گفت: “نمایش خیلی خوب و محکمی بود. خیلی برای بازیکنان خوشحالم، برای هوادارانمان، همه کارکنان و باشگاه خوشحالم چرا که بردن این نوع بازی ها برای همه مهم است.

اینکه بتوانیم بعد از یک ماه چنین رابطه ای با هم پیدا کنیم و روز به روز بهتر شویم، به نظرم این مدل پیروزی ها و شادی ها مهم هستند. همیشه خوب است که بتوانیم به این مدل کار کردن ادامه دهیم.”

کیلیان امباپه، زننده گل اول PSG نیز پس از بازی گفت: ” ما به قصد بردن این بازی به اینجا آمدیم. این فقط در کلام نبود. ما هر چه را که برای بردن لازم بود، این هفته و پس از بازی با نیم ارائه دادیم، تا برای بازی با مارسی آماده شویم.

خیلی خوب حمله کردیم و توانستیم دو گل در نیمه اول بزنیم، که سرنوشت بازی را مشخص کرد. بعد از آن با آرامش و خونسردی موفق شدیم تا برتری خود را حفظ کنیم.

این واقعا محشر است که برای باشگاهی به بزرگی پاری سن ژرمن 150 بازی انجام دهی. این برای من منبع عظیمی از غرور است و امیدوارم که همچنان به بازی های بیشتری در اینجا ادامه دهیم.”