اطلاعیه مهم باشگاه پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس ضمن تبریک پیروزی سرخپوشان در اولین بازی فصل به هواداران، در اطلاعیه‌ای خواستار آن شد که رسانه ها کام شیرین هواداران را با اخبار مبنی بر حدس و گمان ها از جمله در حوزه مدیریت، تلخ نکنند و دوستداران پرسپولیس هم اخبار دقیق باشگاه را از مراجع رسمی دنبال کنند.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا و به نقل از روابط عمومی باشگاه پرسپولیس، در این اطلاعیه آمده است؛ قبل از هرچیز پیروزی سرخپوشان در افتتاحیه لیگ نوزدهم را به هواداران تبریک می گوییم. بی تردید این موفقیت ها با درایت کادر فنی کاردان، همت و غیرت بازیکنان توانمند و حمایت هواداران پرشور ادامه پیدا می کند. این برد سزاوار دلاورمردان پرسپولیس و این شادی حق هواداران پرسپولیس است. این شادی نباید از آن ها دریغ شود، هر چند بعضی رسانه ها در هنگامه پیروزی های پرسپولیس با انتشار اخبار نگران کننده، بارها، موضع خود نسبت به این باشگاه بزرگ و هوادارانش روشن کرده اند.

از رسانه های محترم کما این که بسیاری از آنها چنین هستند تقاضا داریم در جریان انتشار اخبار به ویژه در چنین مواقعی، هوای هواداران پرسپولیس را بیشتر داشته باشند. حق هواداران پرسپولیس است پس از روزهای پرالتهاب از حال و هوای پیروزی لذت ببرند و احساس آرامش کنند. هواداران پرسپولیس اخبار دقیق را از طریق مراجع رسمی باشگاه دنبال کنند. بهترین تصمیم های ممکن برای پرسپولیس اخذ می شود چنانکه تاکنون چنین بوده است.