post

عبدیان: با اجماع نظرات، قهرمان لیگ را انتخاب کنند

عبدیان: با اجماع نظرات، قهرمان لیگ را انتخاب کنند

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال معتقد است که در این شرایط بحرانی باید لیگ تعطیل شده و با برگزاری نشستی با حضور مدیران تیم های لیگ برتری، قهرمان لیگ معرفی شود.

به گزارش “ورزش سه” و به نقل از ایرنا، مهدی عبدیان عضو هیات مدیره باشگاه استقلال اظهار داشت: در این شرایط لیگ برتر باید تعطیل شود و مدیران باشگاه‌های لیگ برتری برای تصمیم گیری در این خصوص باید نشست گذاشته و قهرمان را مشخص کنند و به طور حتم هر تیمی به عنوان قهرمان معرفی شود مورد احترام و تایید همه خواهد بود.

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در خصوص حواشی ایجاد شده پس از مثبت شدن تست کرونا برخی بازیکنان استقلال، گفت: سهیل مهدی سرپرست سازمان لیگ کرونای بازیکنان استقلال را تایید کرد و این نشان می‌دهد همانطور که پیش از این اعلام کرده بودیم بر مبنای صداقت عمل کردیم.

وی افزود: به نظر می‌رسد با صحبت‌هایی که سرپرست سازمان لیگ در تلویزیون انجام داد بحث کشیده شدن بازی استقلال و پارس جنوبی‌جم به کمیته انضباطی متنفی‌ است. سهیل مهدی اعلام کرد که به داوران گفته‌ بودند به ورزشگاه نروند.

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال درباره این‌که پیش از این گفته بود بازیکنان استقلال در هیچ‌ آزمایشگاه دیگری تست کرونا نخواهند داد،گفت : نظر دکتر بر این بود که تست دوباره از بازیکنان گرفته شود و به نظر معاونت پزشکی باشگاه استقلال احترام گذاشتیم.