post

ابهام در وضعیت خاوی مارتینز در بایرن مونیخ

ابهام در وضعیت خاوی مارتینز در بایرن مونیخ

به گزارش SPOX آینده خاوی مارتینز ستاره اسپانیایی بایرن هنوز مشخص نیست و او درباره تمدید قراردادش با این باشگاه هنوز مذاکره‌ای انجام نداده.

به گزارش “ورزش سه”، بر اساس ادعای SPOX، خاوی مارتینز هنوز درباره تمدید قراردادش با باشگاه بایرن مونیخ مذاکراتی انجام نداده و درحالیکه قرارداد او در سال 2021 به پایان می‌رسد آینده او در این باشگاه آلمانی همچنان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

این در حالی است که رسانه‌های آلمانی مدعی شده بودند این هافبک 31ساله اسپانیایی که هشت فصل اخیر را در بایرن بازی کرده، با این باشگاه به توافق رسیده تا امسال تابستان بایرن را ترک کند.

اما حالا SPOX می‌گوید در این باره بین خاوی مارتینز و باشگاه بایرن مونیخ هیچ مذاکره‌ای انجام نشده و تصمیم‌گیری درباره آینده او به آینده موکول شده است.

در نتیجه باشگاه بایرن مونیخ اگر واقعا تمایلی به تمدید قرارداد بازیکن سی و یک ساله خود نداشته باشد باید امسال تابستان او را حتما به فروش برساند چون در غیر اینصورت سال آینده او را به صورت رایگان از دست خواهد داد.

از سوی دیگر اما گفته می‌شود مارتینز شخصا تمایلی به ترک بایرن ندارد هر چند مدتی است بسیار کمتر از قبل به بازی گرفته می‌شود. خاوی مارتینز امیدوار است در صورت ترک بایرن توسط هموطنش تیاگو آلاکانتارا که شایعات زیادی درباره آن به گوش می‌رسد جا برای او باز شود تا بتواند بار دیگر به عنوان بازیکن فیکس برای بایرن بازی کند.