مورینیو: ممکن نیست بتوانم از این راضی تر باشم!

ژوزه مورینیو، سرمربی تاتنهام از نمایش بازیکنانش ابراز رضایت کرده و آنها را مورد ستایش قرار داد.

مورینیو

مورینیو

به گزارش “ورزش سه”، تاتنهام که در هفته های اخیر به طرز عجیبی دچار بحران مصدومیت شده و حتی یک مهاجم نوک تخصصی در اختیار ندارد، در لندن با یک گل مغلوب لایپزیش شد تا شانس چندانی برای صعود به دور بعدی لیگ قهرمانان نداشته باشد. اما ژوزه مورینیو از بازیکنانش تمجید کرده و مدعی شد آنها تمام تلاش شان را انجام دادند.

ژوزه مورینیو گفت: “صادقانه بازیکنانم هرچه در توان داشتند استفاده کردند. می دانید اریک لاملا با چند جلسه تمرین بازی کرد؟ صفر جلسه. او مستقیما بعد از طی کردن آسیب دیدگی زیر نظر پزشکان در زمین تمرین کرده و در ادامه 20 دقیقه در لیگ قهرمانان به میدان رفت.

این شرایط تیم ما است. می توانید به شرایط نگاه رده و دو دیدگاه را داشته باشید. یکی از دیدگاه می تواند تماشای یک گروه شگفت انگیز با بازیکنان فوق العاده است که همه تلاش خود می کنند، دیدگاه دیگر نیز می تواند دیدن شرایط فعلی ما باشد. این وضعیت ما است، مثل این است که بدون اسلحه به جنگ بروید. پس ما هر کاری می توانستیم انجام دادیم و تصور می کنم اگر قبل از لایپزیش به گل می رسیدیم شرایط متفاوت می شد.

شاید بگویید ما در برخی لحظات خوش شانس بودیم اما من با این نظر مخالفم. آنچه من را نگران می کند شکست 0-1 نیست، زیرا می تواند در خانه حریف پیروز شد و به دور بعدی رسید. نگرانی اصلی من بازی های بعدی ست، من نمی دانم چند بازی باقی مانده و دوباره ممکن است مجبور باشیم در فاصله دو روز بازی کنیم. علیرغم محدودیت های موجود، من با داشتن چنین بازیکنانی نمی توانم از این راضی تر باشم.”