post

ساری: یک ساعت حاکم مطلق بودیم، بعد خاموش شدیم

ساری: یک ساعت حاکم مطلق بودیم، بعد خاموش شدیم

ساری سرمربی یوونتوس می‌گوید بازیکنانش در بازی دیشب مقابل میلان 60 دقیقه حاکم میدان بودند ولی ناگهان بازی را رها کردند و عامل شکست‌شان مقابل حریف همین بود.

به گزارش “ورزش سه”، بعد از شکست4-2 یوونتوس مقابل آث میلان در بازی دیشب دو تیم که با کامبک بزرگ میلانی‌ها اتفاق افتاد درحالیکه یووه ابتدا 2-0 از حریفش پیش افتاده بود، ماتوریتزیو ساری سرمربی یوونتوس در پایان بازی گفت نیازی به تحلیل این شکست نیست چرا که تیمش به مدت شصت دقیقه یک بازی در کلاس جهانی انجام داده و حاکم مطلق میدان بوده ولی در نیم ساعت آخر بازی را رها کرده و شکست خورده است.

ساری در پایان بازی به خبرنگاران گفت:” به نظر من شصت دقیقه اول ما بازی‌ای در کلاس جهانی بود. ما کنترل کامل میدان را در دست داشتیم ولی بعد از آن ناگهان موتور ما خاموش شد. به نظرم اصلا لازم نیست به این مساله فکر کنیم چون تا سه روز دیگر یک بازی در پیش داریم”.

سرمربی یووه در ادامه گفت:” ما به مدت 15 دقیقه طوری بازی کردیم که انگار موتور تیم کاملا خاموش شده. در این دوره چنین اتفاقی برای تیم‌های دیگر هم افتاده. ما باید از این بازی به نکات مثبت توجه داشته باشیم. نکته مثبت اصلی این است که ما به مدت یک ساعت حاکم بلامنازع میدان بودیم. وقتی تیم اینطوری بدون اینکه توضیحی برایش وجود داشته باشد خاموش می‌شود معمولا برایش نمی‌توان دلیلی پیدا کرد”.